.

.

Бесплатен превозот 10pcs/многу Уникатна Едноставни рамни младата месечина зглоб Прстен во Злато/сребрена/rosegold Едноставна Змија Прстен JZ133

Бесплатен превозот 10pcs/многу Уникатна Едноставни рамни младата месечина зглоб Прстен во Злато/сребрена/rosegold

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Детални pitures :
Стр ayment :
Ние го прифатат плаќање направени од страна на Зачувам, Western Union, ТТ и така натаму.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди нарачка '.адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се 100% исто како и вистинските објектот ,ве молиме оставете мала разлика.
Повратни информации :
5 ѕвезда повратни информации е високо ценет ,имаме професионална КК тим за да се испита секоја производство внимателно пред превозот,ако имате било какви проблеми со нашиот квалитет или услуга,plz контактирајте со нас да се реши тоа на почетокот .Ние се обезбеди ние нема да ве изневерам.
Пред да замине било негативни повратните информации ве молиме контактирајте со нас, ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

R

Додатоци на производи