.

.

10pcs/многу Lovey Мачка Лицето Прстен во Злато/Сребрена/Розово Злато Боја Симпатична Мачка Лицето Прстен JZ076

10pcs/многу Lovey Мачка Лицето Прстен во Злато/Сребрена/Розово Злато Боја Симпатична Мачка Лицето Прстен JZ076

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Материјал : Алуминиумски
Големина : Околу 6.5
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Позлатен (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

R

Додатоци на производи