.

.

Рачно изработени 925 сребрен черепот прстен гроздобер sterling silver скелет човек прстен сребрен панк прстен човек jewery подарок

Рачно изработени 925 сребрен черепот прстен гроздобер sterling silver скелет човек прстен сребрен панк прстен

DEN 3276.00
DEN 3600.00
-9 %
Од стока


САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3/4 8 8.5 9 9.5 10 10 1/4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70
Рачно изработени 925 сребрен черепот прстен гроздобер sterling silver скелет човек прстен прилагодливи сребро панк прстен човек jewery подарок.
Направени од 925 Сребро и бакар.
КУЛ Уникатен дизајн. Ширина : 24mm. Тежина : 15g.
Овој прстен е прилагодлив, е добро за големина од 8.5 да се 13 во САД стандард.

R

Додатоци на производи