.

.

Jisensp Нови Пристигнување Лист Накит за Подарок Cosplay Круна Прилагодливи Прстен Едноставна Зглоб Симпатична Растенијата Кул Прстени за Жените R069

Jisensp Нови Пристигнување Лист Накит за Подарок Cosplay Круна Прилагодливи Прстен Едноставна Зглоб Симпатична

DEN 47.52
Од стока


Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Прстени
Пол:
Жените
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
jisensp
Функција:
прстен
Материјал:
Цинк Легура
љубов прстен:
растенијата прстени
лист прстени:
ангажирање прстен
панк прстен:
прст прстен
прстен:
жените прстен
R

Додатоци на производи