.

.

Jisensp Нова Мода Краток Извртени Јаже Австриската Кристал Партија Прстен За Жени Едноставно Круг Свадба Девојка Прстен R214

Jisensp Нова Мода Краток Извртени Јаже Австриската Кристал Партија Прстен За Жени Едноставно Круг Свадба Девојка

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Прстени
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
2.5 mm
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
jisensp
Материјал:
Цинк Легура
едноставна симпатична прстени:
пинк прстен
панк прстен:
круг партија прстен
R

Додатоци на производи