.

.

Мин 1pc Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Бетмен Златниот/Сребрена/Розово Злато Боја Кул Прст Прстен JZ215

Мин 1pc Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Бетмен Златниот/Сребрена/Розово Злато Боја Кул Прст Прстен JZ215

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Детални pitures :
Стр ayment :
Ние го прифатат плаќање направени од страна на Зачувам, Western Union, ТТ и така натаму.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди нарачка '.адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се 100% исто како и вистинските објектот ,ве молиме оставете мала разлика.
Повратни информации :
5 ѕвезда повратни информации е високо ценет ,имаме професионална КК тим за да се испита секоја производство внимателно пред превозот,ако имате било какви проблеми со нашиот квалитет или услуга,plz контактирајте со нас да се реши тоа на почетокот .Ние се обезбеди ние нема да ве изневерам.
Пред да замине било негативни повратните информации ве молиме контактирајте со нас, ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
JZ215
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Бренд Име:
Shuangshuo
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи