.

.

5PCS DC 2.5-6V 80-120L/H Лифт 1.1 m Мини Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Мотор

5PCS DC 2.5-6V 80-120L/H Лифт 1.1 m Мини Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Мотор

DEN 517.00
DEN 575.04
-10 %
Од стока

5 PCS DC 2.5-6 V 80-120 L/H Лифт 1.1 m Мини Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Моторни Функции : DC Напон : 2.5-6 V Максимална лифт : 40-110cm / 15.75"-43.4" Проток : 80-120 L/H надворешен дијаметар на вода штекер : 7.5 mm / 0.3" Внатре дијаметар на вода штекер : 5mm / 0.2" Дијаметар : Прибл. 24mm / 0.95" Должина : Околу. 45mm / 1.8" Висина : Околу. 30мм / 1.2" Материјал : инженерство пластични Возење режим : brushless dc дизајн, магнетни возење Постојан работен век на 500 часа Пакет се вклучени : 5pcs Мини Потопна Пумпа за Вода

R

Додатоци на производи