.

.

Vansydical Нови Жените Essentials Полиестер Jogger Спорт Фитнес Тренинг Работи Панталони Женска Спортска

Vansydical Нови Жените Essentials Полиестер Jogger Спорт Фитнес Тренинг Работи Панталони Женска Спортска

DEN 1182.00
DEN 2110.56
-44 %
Од стока


Vansydical Нови Жените Essentials Полиестер Jogger Спорт Фитнес Тренинг Работи Панталони Женска Спортска
Големина Информации pls проверете го следново :
Големина Висина (cm) Тежина (kg)
S 155-160 45-50
М 160-165 50-55
L 165-170 55-60
XL 170-175 60-65
XXL 170-180 65-7 5

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
vansydical
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
FBF715201
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Функција:
Топла супер еластичен дише носат
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.0kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
25cm x 25cm x 15cm (9.84in x 9.84in x 5.91in)
Vansydical Нови женски панталони:
спортски панталони
Essentials Полиестер Jogger панталони:
jogger панталони
Спорт Фитнес Тренинг Работи Панталони:
Работи Панталони
Женска Спортски панталони:
Спортски Панталони За Жени
R

Додатоци на производи