.

.

OMY Универзална вртежен момент Клуч Главата Ракав 7-19mm Ratchet Черупка Копче Магија Spanner Зафат Магија Штекер Мулти Рака Алатка Легура Адаптер

OMY Универзална вртежен момент Клуч Главата Ракав 7-19mm Ratchet Черупка Копче Магија Spanner Зафат Магија

DEN 291.00
DEN 559.68
-48 %
Од стока


12477
Бренд име : O. M. Y Универзална вртежен момент Клуч Главата Ракав 7-19mm Ratchet Черупка Копче Магија Spanner Зафат Магија Штекер Мулти Рака Алатка Легура Адаптер
Карактеристики :
Со добар квалитет и трајни производи за секојдневна употреба.
Брз и лесен за демонтажа и монтажа на сите видови на завртки, куки, заостануваат навртки, и гром глави итн. Самостојно се прилагодува за да ги собере илјадници сврзувачки елементи.
Производот е лесно да се инсталира и демонтирање, не е лесно да се падне кога тоа е користење.
Тоа може да се користи во автомобилската индустрија, апарати за одржување, преработувачката индустрија,градежништвото и другите индустрии.
Отстранлив завртки,ротирачки куки, расклопување рамна глава завртка.
Отстранување на неправилна завртки и да ги отстраните скршеното чешми, затегнување копчиња.
Тоа е широко се користат во местото на DIY домаќинство, авто делови, машини, професионална поправка на машина, итн
Опис :
Материјал : хром vanadium челик
Должина : 53mm
Месо тело со дијаметар : 1/4 инчи (6.35 mm)
Дијаметар на контактот :
1/4 инчи (7mm) - 3/4 инчи (19mm)
Боја : како на сликата покажува
Количина : 1 x универзален клуч штекер ракав
Внимание Совети : 1. Ако на мобилниот телефон на клиент не може да се провери големината јасно, ве молиме да се соберат прво и да ги пренесат на КОМПЈУТЕР Клиент, тоа ќе биде многу подобро. 2. Големината може да биде 1~3 cm(0.5~1 инч) неточноста поради рака мерка. Бојата може да бидат малку различни, поради монитор.
Пакет се вклучени :
1 x универзален клуч штекер ракав

Број На Модел На:
Клуч штекер ракав 04
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Бренд Име:
O. M. Y
Карактеристики:
Dismountable,Експлозија-доказ,Мини,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Тип:
Клуч штекер ракав
Употреба:
Универзален клуч socket
Тежина:
138g
Универзална:
Yes
Апликација Големина:
1/4 -3/4 7-19mm
Магијата Зафат Универзален Приклучок:
универзален приклучок
Тип На Единица:
парче
Погоден за:
вежба електрични шрафцигер серија на главата и со други за да се префрлувате
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
R

Додатоци на производи