.

.

7 во 1 Индустриски Анти-статички Tweezer Одржување Алатка Комплет за во Автомобил И Мотоцикл алатка За Мобилен Телефон Таблети Поправка Алатки за Полнење

7 во 1 Индустриски Анти-статички Tweezer Одржување Алатка Комплет за во Автомобил И Мотоцикл алатка За Мобилен

DEN 128.64
Од стока


7pcs Индустриски Анти-статички Tweezer Одржување Алатка Комплет за во Автомобил И Мотоцикл алатка За Мобилен Телефон Таблети Поправка Алатки за Полнење
Карактеристики : 7 Парчиња пластични пинцети во една торба Добар ригидност,флексибилност и издржливост Анти-киселина и Анти-Статички, Анти-Магнетни Отпорни на Топлина ESD слободни Количина : 7 компјутери/Set Должина : 11.5 cm / 4.5" Бруто тежина : 33 g Боја : Црна Материјал : PPS + Влакна композитни пластични Анти-магнетни,анти-статички Висока прецизност Лесен за носење и употреба Забелешка : * ве Молиме чувајте ги надвор од дофат на деца!

Карактеристики:
Анти-статички,Отпорни на Топлина,Antimagnetic
Бренд Име:
kaisi
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Анти-статички,Отпорни на Топлина,Antimagnetic
T:
Домаќинство Постави Алатка
Примена:
Мулти Функционални
тип 1:
алатки за телефонот табот поправка
Се Справи Со Стил:
Директно
користат за:
за Електроника, Накит Одлуки, Лабораториска Работа, Хоби
Име:
Пинцети Алатки За Полнење
R

Додатоци на производи