.

.

1pc рамен игла датотеки + 1pc tweezer хоби и занаети сет

1pc рамен игла датотеки + 1pc tweezer хоби и занаети сет

DEN 67.00
DEN 120.00
-44 %
Од стока


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
Тип : 1pc рамен датотека + 1pc директно tweezer
Тип Б : 1pc рамен датотека + 1pc криви tweezer

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Игла Датотеки
Забите тип:
Фино заби
Бренд Име:
CHARTISAN
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2 парчиња
Датотека Намалување Тип:
Двоен-намалување на
R

Додатоци на производи