.

.

5pcs мешани челик игла датотека сет

5pcs мешани челик игла датотека сет

DEN 160.00
DEN 168.00
-5 %
Од стока


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
5pcs Игла Датотека Сет
Discriptions :
1.Датотеката е направен на GCR 15# axletree челик,inducting угасне со висока цврстина.
2.уредни забот е сигурно да се чисти, уредни по метална површина датотеки truncates.
3.дршката е направен од гума,мека ракување.
Пакет :
5pcs x 3 x 140mm
5pcs x 5 x 180mm

R

Додатоци на производи