.

.

WLXY SK-2 резба нож ножеви за Занаети Резба Нож Алатки 10pcs/многу

WLXY SK-2 резба нож ножеви за Занаети Резба Нож Алатки 10pcs/многу

DEN 122.00
DEN 134.40
-9 %
Од стока


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
2pack SK-2 резба нож ножеви остри резба алатка нож филм алатки додаток
Материјал : SK-2
Количина : 5pcs x 2
Пакување : пластична кутија
Тежина : 22g/пакет

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
сечилото
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Челик
Бренд Име:
WLXY
Тип:
Мулти Нож
Рачка Материјал:
Алуминиум
Примена:
резба нож
R

Додатоци на производи