.

.

AA3 виткање кампување нож мулти функција клешти универзална отворено алатка

AA3 виткање кампување нож мулти функција клешти универзална отворено алатка

DEN 247.00
DEN 297.60
-17 %
Од стока


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
Должина : 70-150mm Ширина : 35mm Дебелина : 14mm Тежина : 100g Пакет во црна торба. Забелешка : боја ќе испрати случаен избор,количина над 10pcs може да се избере боја.

Plier Стил:
Германски
Примена:
Мулти Функционални
Бренд Име:
CHARTISAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P9
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи