.

.

Метал Pin на SIM-Картичката SIM Фах Вадење на Пин Копче Отворите Алатка за iPhone 5/5S, 4/4S/4GS, 3/3GS 10000pcs/многу

Метал Pin на SIM-Картичката SIM Фах Вадење на Пин Копче Отворите Алатка за iPhone 5/5S, 4/4S/4GS, 3/3GS 10000pcs/многу

DEN 3687.36
Од стока


Pin на SIM-Картичката SIM Фах Вадење на Пин ја Отворите Алатката
Опис на производот : Со оваа SIM Картичка Фах Eject Pin, можете лесно може да се отвори, да ги отстраните, извадете ја SIM картичка послужавник.
Тоа е произведена со метален материјал со прецизно направена
Тој е одличен додаток за вашиот i Phone
Компатибилен со Apple i Phone 1 Генерација и 3 G
Ова е не ОЕМ генерички производ
Додаток САМО, телефонот не се вклучени
Тежина : 1g

R

Додатоци на производи