.

.

BST-668S Универзална 117mm Крстот Главата Филипс Прецизност Шрафцигер за Мобилен Телефон на Поправка Отворање Алатка

BST-668S Универзална 117mm Крстот Главата Филипс Прецизност Шрафцигер за Мобилен Телефон на Поправка Отворање

DEN 239.52
Од стока


Прецизност Torx Шрафцигер T6 Поправка Алатки за Мобилен Телефон Подлога трговија на Големо најпродаван
Тоа го направи на S2 битови и алуминиумски легури
Силни магнетни шрафцигер битови се направи вашата работа ефективна
S2 главата за да се обезбеди шрафцигер највисока точност.Висок квалитет и отпорност на абење се најдобри.
Идеален за да се користи за iphone,ipad, лаптоп,samsung,HTC,Nokia, Motorola ,КОМПЈУТЕР macbook air/pro и други електронски.
Магнетни : со магнетна
Големина : 90*160*25mm
Тежина : 176g
1pc шрафцигер (Pls оставите порака да ни кажете што главата големина што ви треба, или ние ќе го испрати по случаен избор.Ви благодарам!)

R

Додатоци на производи