.

.

Универзална 22mm 7/8 Мотоцикл Прилагодливи Handlebar Крстот Бар Волан Зајакнување на Рачката Бар За Хонда, јамаха kawasaki Ktm suzuki

Универзална 22mm 7/8 Мотоцикл Прилагодливи Handlebar Крстот Бар Волан Зајакнување на Рачката Бар За Хонда,

DEN 383.52
Од стока

Материјал : Алуминиум легура Вкупна должина : 27cm - 32cm Боја : јас имам : Златна, Црвена, Сребрена, Виолетова, црна, Сина за вашиот избор Ќе ги Собере сите 7/8" (22mm) Стандард Handlebars. Мотоцикл главата баланс за да ја зајакне својата рака лост засилување бар handlebar на рачката. Целосно прилагодливи за да се овозможи повеќе удобно или агресивно возење позиција. Пакетот Вклучува : 1 x Мотоцикл Зајакнување на Рачката Бар Рачка

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Тежина:
0.1kg
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Многу Бои За Вашиот Избор
R

Додатоци на производи