.

.

За Јамаха Mt07 Трагач Мт-07 FZ07 FZ-07 МТ 07 2014- XSR700 радијатор заштитна маска Чувари Радијатор Решетката Покрие Protecter

За Јамаха Mt07 Трагач Мт-07 FZ07 FZ-07 МТ 07 2014- XSR700 радијатор заштитна маска Чувари Радијатор Решетката

DEN 1017.12
Од стока


НИ 1.88 / парче НАС 22.99 / парче НАС 3.25 / set НИ 7.99 / пар НИ 14.99 / парче НАС 12.36 / пар НИ 5.49 / парче НАС 11.19 / пар НИ 28 / пар НИ 33 / парче
100% Сосема Нов
Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум CNC
Fitment :
За Јамаха Mt07 Трагач Мт-07 FZ07 FZ-07 МТ 07 2014 2015 2016 ГОДИНА XSR700
Пакетот Вклучува :
Едно Парче на Мотоцикл Радијатор Решетката Guard Маска

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
РГ-YA037-Б.К.
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
Висок Квалитет на алуминиум cnc
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
За Јамаха Mt07 Трагач Мт-07 FZ07 FZ-07 МТ 07 2014 2015 2016 ГОДИНА XSR700
Бои:
Црна
Производот:
Мотоцикл Радијатор Решетката Guard Маска
R

Додатоци на производи