.

.

Мото Додатоци Добар Квалитет Црна CNC Возачот се Протегала Floorboards За Харли Роуд Кинг Стрит Глајд FLH FLST FLD

Мото Додатоци Добар Квалитет Црна CNC Возачот се Протегала Floorboards За Харли Роуд Кинг Стрит Глајд FLH FLST

DEN 5463.36
Од стока


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна&Сребро.
Стил : Длабоко Намали
Пакетот Вклучува : 1 Pair Пред Floorboards
Црна елоксирани карактеристики машински акценти на врвот, дното и од страна на floorboard.
Додава исклучителни стил и удобноста на вашиот велосипед
Answer : ___________________________ NOTE : FLST/FLD модели w/ патникот footpegs ќе се бара користење на ОЕМ додаток floorboard месеци .
* Ве молиме да ги Прочитате Сите Опис и Fitment Пред да Нарачате Производот.
Fitment : (Мали дупчење може да се бара за некои модели)
Одговара на Харли модел како следново : (референца)
Туринг Електра Глајд Класичен Годишнината FLHTC : 1988 Туринг Електра Глајд Класичен CVO FLHTCSE : 2004 Туринг Електра Глајд Класичен CVO FLHTCSE2 : 2005 Туринг Електра Глајд Класичен EFI FLHTCI : 1996-2006 Туринг Електра Глајд Класичен FLHTC : 1983-2013 Туринг Електра Глајд FLH : 1983-1984 Туринг Електра Глајд Полицијата EFI FLHPEI : 2006 Туринг Електра Глајд Полицијата EFI FLHTPI : 2005-2006 Туринг Електра Глајд Полицијата FLHTP : 1986-2015 Туринг Електра Глајд специјално Издание FLHX : 1984 Туринг Електра Глајд Спорт FLHS : 1983-1984, 1987-1993 Туринг Електра Глајд Стандард EFI FLHTI : 20032006 Туринг Електра Глајд Стандард FLHT : 1983-1990, 1995?009 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO Годишнината FLHTCUSE8 : 2013 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO EFI FLHTCUSE : 2006 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE2 : 2007 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE3 : 2008 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE4 : 2009 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE5 : 2010 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE6 : 2011 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE7 : 2012 Туринг Електра Глајд Ултра Класик CVO FLHTCUSE8 : 2013 Туринг Електра Глајд Ултра Класик EFI FLHTCUI : 1995?006 Туринг Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU : 1989?998, 2005, 2007?015 Туринг Роуд Глајд Кастом CVO Годишнината FLTRXSE2 : 2013 Туринг Роуд Глајд Кастом CVO FLTRXSE : 2012 Туринг Роуд Глајд Кастом CVO FLTRXSE2 : 2013 Туринг Роуд Глајд Кастом FLTRX : 2010?013 Туринг Роуд Глајд CVO FLTRSE3 : 2009 Туринг Роуд Глајд EFI CVO FLTRSEI : 2000 Туринг Роуд Глајд EFI CVO FLTRSEI2 : 2001 Туринг Роуд Глајд EFI FLTRI : 1998?006 Туринг Роуд Глајд FLTR : 1998?009 Туринг Роуд Глајд Ултра CVO FLTRUSE : 2011 Туринг Роуд Глајд Ултра FLTRU : 2011?013 Туринг Роуд Кинг Класичен EFI FLHRCI : 1998?006 Туринг Роуд Кинг Класичен FLHRC : 2007?015 Туринг Роуд Кинг Обичај EFI FLHRSI : 2004?006 Туринг Роуд Кинг Обичај FLHRS : 2004?007 Туринг Роуд Кинг CVO Годишнината FLHRSE5 : 2013 Туринг Роуд Кинг CVO EFI FLHRSEI : 2002 Туринг Роуд Кинг CVO EFI FLHRSEI2 : 2003 Туринг Роуд Кинг CVO FLHRSE3 : 2007 Туринг Роуд Кинг CVO FLHRSE4 : 2008 Туринг Роуд Кинг CVO FLHRSE5 : 2013 Туринг Роуд Кинг CVO FLHRSE6 : 2014 Туринг Роуд Кинг EFI FLHRI : 1996?006 Туринг Роуд Кинг FLHR : 1994 година?006, 2008?015 Туринг Роуд Кинг FLHR Годишнината : 2013 Туринг Роуд Кинг Полицијата CA EFI FLHPEI : 2005?006 Туринг Роуд Кинг Полицијата CA FLHPE : 2007?011 Туринг Роуд Кинг Полицијата EFI FLHPI : 2005?006 Туринг Роуд Кинг Полицијата FLHP : 2007?015 Туринг Стрит Глајд CVO FLHXSE : 2010 Туринг Стрит Глајд CVO FLHXSE2 : 2011 Туринг Стрит Глајд CVO FLHXSE3 : 2012 Туринг Стрит Глајд EFI FLHXI : 2006 Туринг Стрит Глајд FLHX : 2006?015 Туринг Стрит Глајд Посебни FLHXS : 2014 Туринг Турнеја Планирам Класичен Годишнината FLTC : 1988 Туринг Турнеја Планирам Класичен FLTC : 1981-1992 Туринг Турнеја Планирам FLT : 1980-1986 Туринг Турнеја Глајд Ултра Класик EFI FLTCUI : 1996 Туринг Турнеја Глајд Ултра Класик FLTCU : 1989-1995 Туринг Ултра Ограничен Годишнината FLHTK : 2013 Туринг Ултра Ограничен CVO FLHTKSE : 2014 Туринг Ултра Ограничен FLHTK : 2010-2015 Trike Стрит Глајд FLHXXX : 2010-2011 Trike Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG : 2009-2015

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Длабоко Намали
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Тежина:
3kg
Име На Модел:
HW-056
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна
Стил:
Длабоко Намали
EAN:
7506938392031
R

Додатоци на производи