.

.

Мото Додатоци Пред & Задна Кочница Господар Цилиндар Течност во Резервоарот Покрие КАПА За DUCATI Multistrada 1200 1200S 2010 14 13

Мото Додатоци Пред & Задна Кочница Господар Цилиндар Течност во Резервоарот Покрие КАПА За DUCATI Multistrada

DEN 1596.00
DEN 1774.08
-10 %
Од стока

Мотоцикл Задните&Пред Кочница Резервоарот Покрие-Состојба : 100% Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет -Материјал : CNC-машински 6061 алуминиум-Позиција : Задните&Пред -Функција : Sandblasting површина; Површината за цртање -Количина : 3 дел покрие-Објектот е лесно да се инсталира без инструкции. -Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-Боја : Портокал/Red/Gold/Зелена Fitment : За DUCATI Multistrada 1200/S 2010-2014 (години) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

боја:
Златна, Портокалова, Црвена, Зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Motobike Направи:
Ducati,Универзална
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
ДИВЈАК
Име На Модел:
kyktm-oicover 32
Тип На Објект:
маска
боја:
Портокал/Црвена/Зелена/Злато
R

Додатоци на производи