.

.

Universa CNC Алуминиумски Мотор делови главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR 600 1000 750 1300 Sv650 Б-кралот TL1000 DL650 1000

Universa CNC Алуминиумски Мотор делови главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR 600

DEN 440.00
DEN 523.20
-16 %
Од стока


ставка детали
објектот состојба : 100% нов бренд ,со висок квалитет
објектот материјал : алуминиум
објектот боја : како на сл покажуваат : Црна, сребрена портокал зелено, сино злато
објектот големина : 6mm 8мм 10mmm
објектот fitment : За универзален
pacakge : 1 пар на мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи

боја:
6mm црна, 8mm црна, 10мм црна, 6mm сребро, 8mm сребро, 10мм сребро, 6mm Злато, 8mm Злато, 10мм Злато, 8mm Зелена, 10мм Зелена, 6mm Црвена, 8mm Црвена, 10мм Црвена, 6mm Портокал, 8mm Портокал, 10мм Портокалова, Зелена 6mm
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
RH2-СС-001-N
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0cm
Фитинг големина:
M6;М8;M10
Број На Модел На:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Специјални Функции:
главниот дел на задната суспензија spools лизгачот
R

Додатоци на производи