.

.

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Првенство Покрие Чорапи За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 Б-КРАЛОТ РАЗБОЈНИК DL1000

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Првенство Покрие Чорапи За Suzuki HAYABUSA

DEN 367.00
DEN 719.52
-49 %
Од стока

Резервоар sock : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : 100% памук тери Големина : За 7 CM*5 CM (Големи) Боја : Како на сликата Fitment : голем резервоар покрие ќе се вклопи вашето пред течност резервоарот, резервоарот за совршено Карактеристики : 1. Спречување на течност од протекување на вашиот мотоцикли лакот и да се оштети. 2. Спречување на сончева светлина (УВ зраци) од понижувачко вашиот течност, што може да предизвика лош сопирање. 3. Апсорбирање на истекување на нафта
4. Додавање на еден убав допир да вашиот велосипед, додека прикривање на течност за резервоарот тенкови
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

боја:
Црна, Црвена, сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Должина:
7inch
Име На Модел:
За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 Б-КРАЛОТ РАЗБОЈНИК DL1000
Објектот Висина:
7inch
Материјал Тип:
Памук
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Motobike Направи:
Suzuki
R

Додатоци на производи