.

.

Footpeg Хром Напред Контроли Комплет Со Штипки Држела Врски За Харли Спортските 04-13 XL 883 1200 XL 2004-2013 Железо

Footpeg Хром Напред Контроли Комплет Со Штипки Држела Врски За Харли Спортските 04-13 XL 883 1200 XL 2004-2013

DEN 6993.00
DEN 7439.52
-6 %
Од стока

Напред Контрола Нога Штипки Држела Врски Одговара На Харли Sporster 883/1200 2004-2013
Опис : Резервни 100% Сосема Нов Заврши склопови за двете кочница и shifter страни. Комплет вклучува штипки, лост, врски и хардвер Направени од Алуминиум + Челик + Гума.Месеци лесно да се пред моторни месеци. Вие не треба да купат нешто друго, само гром нив. Овие контроли не ќе работат на циклуси со мотор стража, 2-во-1 издувните гасови или несреќа барови. Хром комплет, исто така, на располагање. Fitment : 2004 - 2013 Спортските 1200 Обичај (XL1200 C) 2004 - 2008 Спортските 1200 Roadster (XL1200 R) 2006 - 2011 Спортските 1200 Ниска (XL1200 L) 2007 - 2012 Спортските 1200 Nightster (XL1200 N) 2010 - 2013 Спортските 1200 Четириесет и Осум (XL1200 X) 2004 - 2008 Спортските 883 (XL883) 2004 - 2009 Спортските 883 Обичај (XL883 C) 2009 - 2013 Спортските 883 Железо (XL883 N) 2005 - 2010 Спортските 883 Ниска(XL883 L) 2011 - 2013 Спортските 883 Superlow(XL883 L) 2005 - 2007 Спортските 883 R (XL883 R) Пакет се Вклучени : Целосен Комплет Штипки Држела Врски
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Предности :
1. Ние си имаме свој фабрика, им понуди на фабрика цена за вас.
2. ОЕМ прифати. Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена. Или контактирајте со skype : missbearr90
3. Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад.
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Тип На Објект:
Нога Почива
Име На Модел:
XF2906123-03-Б
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Челик + Гума
Објектот Ширина:
0inch
R

Додатоци на производи