.

.

Мото Додатоци Карбонски Влакна Инструмент Шофершајбната Покритие За Kawasaki Z1000 Z 1000 2014- 2015

Мото Додатоци Карбонски Влакна Инструмент Шофершајбната Покритие За Kawasaki Z1000 Z 1000 2014- 2015

DEN 2387.00
DEN 2623.20
-9 %
Од стока

Мото Додатоци Карбонски Влакна Инструмент Шофершајбната Покритие За Kawasaki Z1000 Z 1000 2014-2016
Опис : Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : Вистински Карбонски влакна Боја : што е Прикажано на сликата Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Количина : 1 компјутер Сите наши карбонски влакна производи сега се направени со Автоклав процес, кој се користи prepreg карбонски влакна ткаенини и лекови на 400 степени и многу висок притисок. На крајот производи се начин појак и почист од вакуум bagging. Направени од високо квалитетни 3 K карбонски влакна со сулфат-слободен стаклени влакна поддршка. Обичај формулиран Епоксидна Смола за да се обезбеди одлична флексибилност. УВ заштитен слој и рака-полиран за совршен финиш. Лесна инсталација. Повеќето од нашите јаглерод производи се директни топ-за замена на ОЕМ делови. Fitment : За Kawasaki Z1000 2014-2016 Пакет Листа : 1 x Инструмент Правец на Shield Маска

Бренд Име:
sepp
Лиење:
Carbonfiber
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Насликани:
Yes
Motobike Направи:
Kawasaki
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Црна
Точка име :
Инструмент Правец На Shield Маска
Објектот Должина:
11.81 inch
Објектот Ширина:
7.87 inch
Објектот Висина:
3.15 inch
R

Додатоци на производи