.

.

бесплатен превозот Црн Череп Рака Мотоцикл Rearview Страна Огледало За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Cruiser Велосипед

бесплатен превозот Црн Череп Рака Мотоцикл Rearview Страна Огледало За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Cruiser

DEN 3753.00
DEN 3950.40
-5 %
Од стока

Црн Череп Рака Мотоцикл Rearview Страна Огледало За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Cruiser Велосипед Fitment : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Универзална одговара на повеќето Хонда/kawasaki/Suzuki/Јамаха Cruiser Велосипед Модели ( Не одговара на Харли Дејвидсон Cruiser ) 100% сосема нов Ултра-висок квалитет палка алуминиум со мат црна заврши Неверојатна черепот рака стил го прави вашиот мотор око-фаќање на улица Огледало боја : јасно Огледало големина : прибл 120mm(4-3/4")*78mm(3-1/16") Матични должина : околу 123mm(4-7/8") 360 степени огледало агол rotatable да одговараат на вашата апликација Доаѓаат со различни видови на адаптери за универзална fitment Пакет се Вклучени : Еден пар на черепот рака огледала(лево и десно) 2x 10мм монтажа завртки, 1x 10мм обратна монтажа гром 2x 8мм монтажа завртки

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
1.1kg
Име На Модел:
RR498
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Објектот Ширина:
4.88inch
Објектот Висина:
3.06inch
Објектот Должина:
4.75inch
R

Додатоци на производи