.

.

Wotefusi 13.5 340mm Пар Воздух Шокови Апсорбер За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki 50 70cc [PA83]

Wotefusi 13.5 340mm Пар Воздух Шокови Апсорбер За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki 50 70cc [PA83]

DEN 3970.00
DEN 4314.72
-8 %
Од стока


Опис :
Тоа е сосема нов мотор шок апсорбер сет со оригиналниот пакет.
370mm (14.4/8") вкупна должина
340mm (13.39") око за око должина
Око Дијаметар : Околу 12mm или 10мм;
Око дебелина : 21.10 mm
Пролет дебелина : За 7mm
Работни Удар : 65mm;
Окото на шок има затегнувачка цврстина повеќе од 2.000 kgf; Max Laoding : 125 килограми (270 lbs);
Притисок може да се прилагоди од страна на извори или воздух (азот)
Пакетот вклучува :
1 Пар × Мотоцикл шок апсорбер
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

R

Додатоци на производи