.

.

Бренд нови Хром Голф Клуб Огледала L&R За Јамаха Кралската Ѕвезда Потфат Класичен Royale Делукс

Бренд нови Хром Голф Клуб Огледала L&R За Јамаха Кралската Ѕвезда Потфат Класичен Royale Делукс

DEN 1408.00
DEN 1530.24
-8 %
Од стока

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материјал : 100% Палка Алуминиум Состојба : Сосема нови во кутија Инструкции : Не се вклучени Количина : 1 Пар (Лево и Десно) Боја : Хром Fitment : М8 и M10 адаптер завртки се вклучени за да одговара на вашиот мотор. Вклучени во секој пар на Ретровизори : 2 х 8мм Продолжен насока на стрелките на часовникот Завртки - За Харли Дејвидсон Велосипеди 2 x 10мм насока на стрелките на часовникот Завртки 1 x 10мм Контра-стрелките на часовникот (Обратна) Гром - За Јамаха / Европски Велосипеди

R

Додатоци на производи