.

.

4pcs Силикони Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи За Nintendo Nintend Switch Радост-Един Контролер Thumbsticks Костец Додатоци

4pcs Силикони Против Пролизгување Enhanced Палецот Стап Капи За Nintendo Nintend Switch Радост-Един Контролер

DEN 47.52
Од стока


Карактеристики : 1. Дизајн за Nintendo Switch Радост-Един контролор 2. Остварување на висок квалитет со силиконска, сигурно прикачување на Радост-Един контролори 3. Заштитете го вашиот контролер од судрат и scrape 4. Спречи носат & солза и зајакнување на контрола за за Nintendo Switch контролори 5. Доаѓаат со 4 компјутери ( = 2 пара ) Палецот Стап Капи ( Не вклучуваат Контролер )
Пакетот Вклучува :
4 x Палецот Стап Костец за Nintendo Switch Контролер

R

Додатоци на производи