.

.

Патување Заштитни Случај За JBL Полнење 2 Хард ЕВА Носат Торбичка Торба Покрие Случај За JBL Полнење 2 Плус Bluetooth Звучник Додатоци

Патување Заштитни Случај За JBL Полнење 2 Хард ЕВА Носат Торбичка Торба Покрие Случај За JBL Полнење 2 Плус

DEN 623.52
Од стока


Патување Заштитни Случај За JBL Полнење 2 Хард Носат Торбичка Торба Покрие Случај За JBL Полнење 2 Плус Bluetooth Звучник Додатоци
Опис :
>Се направени од високо квалитетни материјали, Силни и издржливи.
> Специјално дизајниран за JBL Полнење 2 / Полнење 2 + Bluetooth Пренослив Безжичен Звучник
>Компактен случај складирање или транспорт на вашите трошоци 2 Bluetooth Пренослив Безжичен Звучник
>Трајни Заштита , Начин На Живот Материјали ,Интегрирани Рака
Спецификација :
Бренд : ZYSTERT
Материјал : ЕВА+Кожа
Боја : Сина , Сива , Виолетова , Портокалова
Надворешната Димензија : 8.26" L - 3.93" W - 3.74" H
Компатибилен модел : За JBL Полнење 2 / Наплаќаат Плус 2
Пакетот вклучува :
1 x тежок Случај Патна Торба за JBL Полнење 2 / Полнење 2 Плус Пренослива Безжична Bluetooth Звучник
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам.
Ние препорачуваме користење на Ali Express Стандард Превозот, Тоа е поевтино и побрзо. Најважно е дека тоа може да се следи!
Вашето задоволство е наша извршување,Ние и ветуваме да ви овозможи со најдобра производ и услуга.
>Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме светлина до 5 ѕвезди повратни информации.
>Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга за вас.ви благодариме!

Материјал:
ЕВА
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
ZYSTERT
Големина:
For JBL charge 2 + Plus case
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
За JBL
Име на производ:
Преносива Безжична Bluetooth Звучник Случај торба
Стил:
Тежок случај торба за JBL Полнење 2 Плус Bluetooth Звучник
Материјал:
Висок квалитет на ЕВА+Стп кожа
боја:
Сина, Сива, Виолетова, Портокалова
Компатибилен Модел 1:
За JBL Полнење 2
Компатибилен Модел 2:
За JBL Наплаќаат Плус 2
За JBL Случај:
За JBL Тешко се Носат Торбичка Торба Покрие Случај
R

Додатоци на производи