.

.

Компатибилен со BCI,Imvivo,Mennen,Nellcor и Critikon на Spacelab-Јута IBP Трансдуцерот Адаптер кабел,6pin да 4pin.

Компатибилен со BCI,Imvivo,Mennen,Nellcor и Critikon на Spacelab-Јута IBP Трансдуцерот Адаптер кабел,6pin да

DEN 1188.00
DEN 1584.00
-25 %
Од стока


Големина:
MEK-Utah
Функција:
IBP кабел
Број На Модел На:
IU07-3M5G
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
BCI,Imvivo,Mennen,Nellcor и Critikon
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
R

Додатоци на производи