.

.

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X 5.5 Мобилен Телефон Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав торба Покрие Торбичка Случаи Џеб

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X 5.5 Мобилен Телефон Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав торба Покрие

DEN 239.52
Од стока


Компатибилен : За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X 4 X 5.5"

Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X 5.5
R

Додатоци на производи