.

.

Аниме Наруто Uzumaki Karin Cosplay Костим

Аниме Наруто Uzumaki Karin Cosplay Костим

DEN 3709.00
DEN 4416.00
-16 %
Од стока


Аниме Наруто Uzumaki Karin Cosplay Костим
Содржи : грб, шорцеви, појас, чорапи*2
Материјал : памук, жан
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.
1.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Висина
3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.
4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.
5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone.
6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел.
8.Арм Должина

R

Додатоци на производи