.

.

3pc Игли Валчести Лежишта [Standard] Вратило / Клипот 12X17X14 MM, 2-мозочен удар Скутер Мотоцикл Karting Мотокрос

3pc Игли Валчести Лежишта [Standard] Вратило / Клипот 12X17X14 MM, 2-мозочен удар Скутер Мотоцикл Karting Мотокрос

DEN 287.52
Од стока

3pc Игли Валчести Лежишта [Standard] Вратило / Клипот 12 X17 X14 MM за 2-мозочен удар Скутер Мотоцикл Karting Мотокрос
Спецификација :
Производи како што е прикажано
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Број На Модел На:
50
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
R

Додатоци на производи