.

.

3 Големина 80ml 125ml 250ml Кафез Виси Пластични Нерѓосувачки Челик морско свинче Верверица Зајакот Хрчак Вода за Пиење Фармацевт Внесувач

3 Големина 80ml 125ml 250ml Кафез Виси Пластични Нерѓосувачки Челик морско свинче Верверица Зајакот Хрчак Вода

DEN 77.00
DEN 81.12
-5 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : боја ќе ја испрати по случаен избор.
Опис :
Материјал : Пластични + нерѓосувачки челик
Боја; како слика шоу
Големина : 80ml 125ml 250ml
Погоден за масти хрчак, морско свинче, еж, верверица, зајаци, chinchillas
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Мали Миленичиња Вода за Пиење Фидер Кафез Виси Шише
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 2cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Големина:
250ml, 125ml, 80ml
Бренд Име:
prativerdi
Број На Модел На:
AA
Материјал:
Пластични + Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи