.

.

Црвени LED Облека, Ласерски Одговара Секси Девојка Градник,Предводена Очила За ноќен клуб Изведувачи

Црвени LED Облека, Ласерски Одговара Секси Девојка Градник,Предводена Очила За ноќен клуб Изведувачи

DEN 2981.00
DEN 3312.00
-10 %
Од стока

Опис на производот Треба да се користи во чад средина Излезна моќност : Црвено : 650nm 5m W Со rechargerable батеријата. Работа 30min за едно време. Време на полнење : 30 часа Големина : Слободен Големина Собирање тип. Половината : со долго тока (можете да ја прилагодите) Градник не може да се мијат, ние препорачуваме да користите рампа за еднократна употреба градите налепници.

боја:
Ласерски Градник, Ласерски Очила, Ласерски Појас, Градник Појас Очила
Бренд Име:
TEMLASER
Материјал:
Најлон,Свила,Памук
Пол:
Жените
Број На Модел На:
tem894
R

Додатоци на производи