.

.

9pin еден слот LEMO монтажа Connetor женски штекер со крива pin за spo2 сензор spareparts

9pin еден слот LEMO монтажа Connetor женски штекер со крива pin за spo2 сензор spareparts

DEN 1920.00
Од стока

9pin еден слот LEMO монтажа Connetor женски приклучок за spo2 сензор spareparts
Повеќе други модели за вашиот изберете :

Материјал:
Пластични
Функција:
За spo2 сензор конектор
Број На Модел На:
LEMO9F-01
R

Додатоци на производи