.

.

бесплатен превозот Мотоцикл Опашка Светлина се Претвори Сигнали За Харли Дуна Електра Глајд Спортските Софтејл Ноќниот Воз Масти Момче Роуд Кинг L

бесплатен превозот Мотоцикл Опашка Светлина се Претвори Сигнали За Харли Дуна Електра Глајд Спортските Софтејл

DEN 1952.00
DEN 2054.40
-5 %
Од стока

Мотоцикл Опашка Светлина се Претвори Сигнали За Харли Дуна Електра Глајд Спортските Софтејл Ноќниот Воз Масти Момче Роуд Кинг лоу Рајдер Fitment ве Молиме проверете модел пред да го купите 1996-2008 Харли Софтејл (освен FXSTD, 05-08 FLSTN и FLSTS) 1999-2007 Харли Спортските, Роуд Кинг, Дуна Планирам, Електра Глајд, Ноќен Воз, Масти Момче, Ниска Rider (Освен V-Род, Двојка, и FLSTS) детали за Производот 100% сосема нов Материјал : ABS Леќа боја : Чад Работи светла боја : црвена Кочница светла боја : црвена, посветла од водење светлина табличка светла боја : бела пак сигнал светла боја : жолто Работи светлина, кочница светлина,да се претвори јачина на светлина и табличка светлина интегрирани во еден Лесен за инсталација, нема промени потребен Пакет се Вклучени 1x мотоцикл опашка светлина,2x оптоварување отпорници 1x plug конвертор Некои инсталирање делови

Бренд Име:
GZRIVERRUN
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Wattage:
Running light, brake light,turn signal light and license plate light
R

Додатоци на производи