.

.

Топла Дизајн Симпатична Принцеза Сјајна Кристал Круна Коса Клип Девојки Кристал Коса Додатоци За Деца Коса Чешли Шноли Трговија На Големо

Топла Дизајн Симпатична Принцеза Сјајна Кристал Круна Коса Клип Девојки Кристал Коса Додатоци За Деца Коса

DEN 40.00
DEN 55.20
-28 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го Задржи ви даваат одлична услуга тука.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
flowery оган
Стил:
Симпатична/Романтичен
Тип:
Косата Чешли
Број На Модел На:
TS304
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
бакарни легури
Обликот:
круна
R

Додатоци на производи