.

.

Аниме Наруто Значка Kunai Јапонски Нинџа Cosplay Оружје Реквизити Namikaze Додаток Играчка за деца играчки, Играчки Колекции Подарок

Аниме Наруто Значка Kunai Јапонски Нинџа Cosplay Оружје Реквизити Namikaze Додаток Играчка за деца играчки,

DEN 163.00
DEN 204.00
-20 %
Од стока


Аниме Наруто Пластични Kunai Јапонски Нинџа Cosplay Оружје Реквизити Namikaze Додаток Играчка за деца играчки, Играчки Колекции Подарок
1.Големина : како на сликата
2.Материјал : пластика
Пакување : кутија
Оружје

боја:
Црвена, Бела
Тип На Објект:
значка
is_customized:
No
Број На Модел На:
4000
Материјал:
Пластични
Име:
Аниме Реквизити
боја:
Бела,Црвена
Големина:
as picture
Посебни Употреба:
Носии
костимот значка:
наруто оружје играчки
R

Додатоци на производи