.

.

Моден Кошула Лажни Јака За Жените Се Врзуваат Кристал Шиење Монтажни Јака Лажни Јака Lapel Блуза Врвот Жените Облека И Додатоци

Моден Кошула Лажни Јака За Жените Се Врзуваат Кристал Шиење Монтажни Јака Лажни Јака Lapel Блуза Врвот Жените

DEN 144.00
DEN 166.08
-13 %
Од стока

Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Корејски Мода Жените Монтажни Јаки Дијамант Кристал Бисери Cowboy Кошула Монтажни Кошула, Џемпер Лажни Јака
Спецификации :
Тип : Отстранлив Лажни Лажно Lapel Вратот И Јаката
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : Памук Мешавина, Чипка,Chiffon
Стил : Lapel Јака. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ви благодариме за вашиот разбере. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 27 Стилови за избор
Големина : Една Големина одговара на повеќето
Рамо : 32cm/12.35"
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Спецификации :
Тип : Отстранлив Лажни Лажно Lapel Вратот И Јаката
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : Памук Мешавина, Чипка,Chiffon
Стил : Lapel Јака.60"
Вратот Обемот : 39cm/15. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пакет се Вклучени : 1 x Лажни Јака Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Врз основа на досегашното искуство. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Пакет се Вклучени : 1 x Лажни Јака
". Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ви благодариме за вашиот разбере. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. 27 Стилови за избор
Големина : Една Големина одговара на повеќето
Рамо : 32cm/12. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.35"
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".60"
Вратот Обемот : 39cm/15. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Монтажни јаки
Бренд Име:
oioninos
Број На Модел На:
Жените Монтажни јаки
Материјал:
Памук
Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи