.

.

1200g/пар D Првенство реални силикони на градите форми mastectomy Градник лажни Гради цицки лажни брадавиците протеза faux seins Трансвестит

1200g/пар D Првенство реални силикони на градите форми mastectomy Градник лажни Гради цицки лажни брадавиците

DEN 2499.00
DEN 3047.52
-18 %
Од стока


Водата во облик на Градите форми
Направени од врвот одделение медицински силикони
Овие симетрични Капка форми се лесно да се вклопи и изгледаат одлично
ви помогне да биде жена, да биде секси дама
Големина : 18.8 X14.2 X5.9cm
Како да се носат

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Тежина:
1200g
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
AT
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Големина:
D cup
Брадавица:
Црвена
R

Додатоци на производи