.

.

220V 1/2 електромагнетниот автоматско гас палење контрола колекции топла продажба гас палење контролер гас скара полесни гас режач ignitor

220V 1/2 електромагнетниот автоматско гас палење контрола колекции топла продажба гас палење контролер гас

DEN 2030.00
DEN 2160.00
-6 %
Од стока


Апликации : гас ignitor трансформатор(контролер)се дизајнирани за автоматско гас осветлување контрола на режач, печка, шпорет, котел, скара, сликарство кабина, обложување на растенијата, итн.
Спецификации :
Volt : 220 V/50 Hz
Со пламен сензор : Да
Предизвика растојание : 6mm
Volt излез : 16 KV погоре
Макс палење време : 10-ти
Жици : 7
Колекции содржат : 220v палење контролер + 1/2" 220v електромагнетниот вентил

Тип:
Други Додатоци
Бренд Име:
KINGRAY
Функција:
Лесно се Чисти,УВ Инхибирани,Не-Стап,Отпорност на Корозија,Отпорност на Топлина,Dustproof
Спецификација:
1-2kg
Употреба:
Готвење/Печење/Скара
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HW211SV
Додаток Тип:
скара палење контролер
Проводници:
7
Напон:
220-240V
Излез:
16kv
Со пламен сензор:
Yes
Предизвика растојание:
6mm
Макс палење време:
10-ТИ
поставете вклучувајќи :
220v палење единица + 1/2 220v електромагнетниот вентил
R

Додатоци на производи