.

.

2017 Нови Детектив Шерлок јас СУМ SHERLOCKED Прозрачна Печатење Рамо Кеси Платно Училиште Кеси Cumberbatch Мажите Гласник Кеси

2017 Нови Детектив Шерлок јас СУМ SHERLOCKED Прозрачна Печатење Рамо Кеси Платно Училиште Кеси Cumberbatch

DEN 1065.00
DEN 1183.68
-10 %
Од стока


Материјал : Oxford
Големина : 29*24*9cm
Рамо Должина : 125cm

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Писмо
Надворешноста:
Размавта Џеб
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Маглива убавина
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Preppy Стил
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Број На Модел На:
ШЕРЛОК
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Satchels
Повод:
Разноврсна
R

Додатоци на производи