.

.

4 Парчиња 9W Помине УВ Гел Машина Светилки Сијалица Цевка за Електронски Помине Фен за Замена на Висок Квалитет на Гел Машина Светилка H7JP

4 Парчиња 9W Помине УВ Гел Машина Светилки Сијалица Цевка за Електронски Помине Фен за Замена на Висок Квалитет

DEN 58.00
DEN 68.16
-15 %
Од стока

4 Парчиња 9 W Помине УВ Гел Машина Светилки Сијалица Цевка за Електронски Помине Фен за Замена на Висок Квалитет на Гел Машина Светилка H7 JP
Функција :
4 Парчиња 9 W УВ ламба сијалица
Тип : H-Форма (Ова не е најчесто се користи светилка сијалица модел. Ви препорачуваме да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот оригинален крушка светилка тип пред купување)
Погоден за 9 W или 36 W УВ Ламба Фенови кои користат H-Облик на крушка
УВ Светлина цевки инсталиран со УВ Ламба Фенови, која може да се користи со различни вид на УВ производи, како што УВ Горниот Слој / UV Градител Гел / etc
Може да се користи за размена на инстант гел ноктите лекување
Ве молиме бидете сигурни дека вашата УВ ламба е компатибилен со овие светилка цевки
За професионално студио употреба или домашна употреба
Должина : 16.5 cm
4 x 9 W Помине УВ Ламба
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
ноктите
Бренд Име:
Y&W&F
Големина:
16.5cm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Стилот 1:
4 парчиња
Стил 2:
За Помине Уметност Алатка
Стилот 3:
Машина Светилки Сијалица
Стилот 4:
За Нокти Фен
Стилот 5:
За Жените Дама Девојка
Стил 6:
НИСКА Цена
Стил 7:
Бела
R

Додатоци на производи