.

.

Прекрасен Булчински Кристал Faux Бисер Гранки Круна Headband Свадба Накит -W128

Прекрасен Булчински Кристал Faux Бисер Гранки Круна Headband Свадба Накит -W128

DEN 228.00
DEN 285.12
-20 %
Од стока


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Убава невеста деверуша headband diamante кристал коса бенд тиара, многу привлечни. Одлично за церемонија, партии, матурска, свадба, банкет или некои други фестивал настани. Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки. Карактеристики : Материјал : Алуминиумски+Кристал+Faux Бисер Димензии : стан.6.5cmx32cm/2.56"x12.60" Боја : Бела,Антички Злато Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Булчински Headband (без мало пакет)

Бренд Име:
Angelady
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други
R

Додатоци на производи