.

.

12 Компјутери Боја моливи за цртање 12 различни colores молив поставите Креда Канцелариски материјал За на Училиште Цртање Скица Уметност Резерви

12 Компјутери Боја моливи за цртање 12 различни colores молив поставите Креда Канцелариски материјал За на

DEN 152.00
DEN 189.60
-20 %
Од стока

Име : Обоени моливи материјали за Употреба : Сликарска четка Молив материјали : Дрво Должина : 175 x 7.2 mm Пакување : 12 Парчиња/многу 100% сосема нов и висок квалитет Забелешка : 1. Во транспортниот процес, пенкало е лесно да се скрши, ве молиме да се разбере! 2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме. 3. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Доведе Боја:
Обоени
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
3H
Број На Модел На:
Обоени моливи материјали
Бренд Име:
XIALUOSHAN
Име:
Обоени моливи материјали
R

Додатоци на производи