.

.

2 инчен Три Детелина Силикони О-прстен Beaded Печат Двојно Двострано за подготовка додатоци

2 инчен Три Детелина Силикони О-прстен Beaded Печат Двојно Двострано за подготовка додатоци

DEN 5.76
Од стока


Овие се Силиконски Beaded Заптивки за Три Детелина Фонтови и ВЕНЧИЊА домување

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Количина:
1
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
brewmaster
R

Додатоци на производи