.

.

10 КОМПЈУТЕРИ М5*0.075 mm Mikuni Хидрати Carburetor Главна Џет Главниот Инјектор Млазницата Поставите BS26 GN125 EN125 TTR FZR Мотор со Високи Перформанси

10 КОМПЈУТЕРИ М5*0.075 mm Mikuni Хидрати Carburetor Главна Џет Главниот Инјектор Млазницата Поставите BS26

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Од стока


100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Се продаваат како сет(10 компјутери како слика).
Вклучуваат Големина : 86 88 90 95 100 105 110 115 120 130
Одговара :
Повеќето од Возилата со mikuni хидрати како што се BS26, GN125, EN125, итн.
Потврди ја големината пред купување ве молам.

Тип На Објект:
инјектор млазницата
Име На Модел:
C-011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
БУДЕН СРЦЕ
Материјал Тип:
Бакар
R

Додатоци на производи