.

.

152CM Добар Квалитет Портокал Метален Брусен Алуминиум Винил Метал винил Автомобил Wrap Film Налепница Стил Авто Фолија Декорација

152CM Добар Квалитет Портокал Метален Брусен Алуминиум Винил Метал винил Автомобил Wrap Film Налепница Стил

DEN 379.00
DEN 474.24
-20 %
Од стока


Ставка Детали :
1. Боја : портокал 2. Дијаметар : 30/40/50/60/70/80x152cm 3. Материјал : ПВЦ 4. Квалитетот guranteed објект вклучувајќи :
1 тркалаат 30/40/50/60/70/80*152cm
Производ покажува :

Боја Име:
80x152cm портокал, 30x152cm портокал, 40x152cm портокал, 50x152cm портокал, 60x152cm портокал, 70x152cm портокал
Големина:
152CM
Тип:
Мат филм
Бренд Име:
TEAEGG
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи