.

.

Луксузна СТП кожа Флип Свила Покритие За LG и Google Nexus 4 E960 Мобилен Телефон Торба Случај се Покрива Со ЉУБОВТА & Зголеми Дијамант

Луксузна СТП кожа Флип Свила Покритие За LG и Google Nexus 4 E960 Мобилен Телефон Торба Случај се Покрива Со

DEN 135.00
DEN 153.60
-12 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница!
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи на Интернет. Ако ви треба
целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
4. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име во цел. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на СТП кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. Ќе сакате да се забавуваат во шопинг и да имате убав ден.

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
AXD
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Број На Модел На:
За LG и Google Nexus 4 E960
R

Додатоци на производи